Телефон:+86 21 59725292 +86 21 59729954
главен_банер

Контактирајте не

Шангај Huayuan нови композитни материјали Co., Ltd.

Адреса

бр.888 Ксинџин пат, Кингпу, Шангај, Кина

Е-пошта

Телефон

021-59732001-8019 Или 8020

Г-ѓа Дорис Жанг 13003261510

Г-дин Џефри Зе 13003258918

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја