Telefoni:+86 21 59725292 +86 21 59729954
banner_kryesor

Na kontaktoni

Shanghai Huayuan New Composite Materials Co., Ltd.

Adresë

Nr.888 rruga Xinjin, Qingpu, Shanghai, Kinë

Telefoni

021-59732001-8019 ose 8020

Znj.Doris Zhang 13003261510

Z.Jeffrey Ze 13003258918

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni